Nejbližší akce

Žádné události

Navštivte fotogalerii

Propagace

Plakát ke stažení zde:
propagace


facebook

 

youtube

 

starovicky

Festival Dechovka pod Pálavou 2019

plakat2018

Vážení přátelé, srdečně Vás zveme do Staroviček na osmý ročník festivalu „Dechovka pod Pálavou", který se koná v neděli 23. června 2019 od 14 hodin.

V letošním roce se můžete těšit na dechovou hudbu Stříbrňanku s kapelníkem Ivo Horkým, domácí Palavanku s kapelníkem Hynkem Novotným, dechovou hudbu Libkovanku z Libkové Vody u Pelhřimova s kapelníkem Zdeňkem Benešem a dechovou hudbu Hulíňané s kapelníkem Davidem Simerským. Festival zahájí dětská dechovka Vídeňka ZUŠ Brno.

K příjemné náladě a zpestření přispěje i vystoupení dětského folklorního souboru Krajcárek z Hustopečí pod vedením Sabinky Novotné.

Letoční ročník bude celé odpoledne slovem provázet Květa Navrátilová a Jiří Helán. Zázemí pro Vás diváky je zajištěno v překrásném nově zbudovaném areálu s dvěma velkokapacitními stany. Za opravdu nepříznivého počasí se celá akce přesune do kulturního domu. Těšíme se na Vás přátelé.

 Plakát ke stažení ZDE

 

Festival Dechovka pod Pálavou 2018

plakat2018

Vážení přátelé, srdečně Vás zveme do Staroviček na sedmý ročník festivalu „Dechovka pod Pálavou", který se koná v neděli 24. června 2018 od 14 hodin.

V letošním roce se můžete těšit na dechovou hudbu Stříbrňanku s kapelníkem Ivo Horkým, Šohajku s kapelníkem Vojtou Ducháčkem a Mládežnickou dechovku z Velkých Pavlovic pod vedením Zbyňka Bílka. Pozvání přijala i rakouská dechová hudba Weinviertler Mährische Musikanten. Samozřejmě zahraje i domácí Palavanka s kapelníkem Hynkem Novotným.

Celé odpoledne bude slovem provázet Karel Hegner. Zázemí pro Vás diváky je zajištěno v překrásném nově zbudovaném areálu s dvěma velkokapacitními stany. Za opravdu nepříznivého počasí se celá akce přesune do kulturního domu. Po skončení festivalu si můžete zatančit a zazpívat s dechovou hudbou Palavanka.

 Plakát ke stažení ZDE

 

Festival Dechovka pod Pálavou 2017

plakat2017

 

Festival Dechovka pod Pálavou 2016

plakat2016

 

Festival Dechovka pod Pálavou 2015

plakat2015

Vážení přátelé, srdečně Vás zveme do Staroviček na čtvrtý ročník festivalu „Dechovka pod Pálavou“, který se koná v neděli 28. června 2015 od 14 hodin.

Můžete se těšit na dechovou hudbu Bojané s kapelníkem Stanislavem Esterkou, Zdounečanku s kapelníkem Miroslavem Naučem, Palavanku s kapelníkem Hynkem Novotným, Mládežnickou dechovku z Velkých Pavlovic pod vedením Zbyňka Bílka a cimbálovou muziku Lašár z Velkých Pavlovic.

Celé odpoledne bude slovem provázet Karel Hegner. Zázemí pro Vás diváky je zajištěno dvěma velkokapacitními stany a za opravdu nepříznivého počasí se celá akce přesune do kulturního domu. Po skončení festivalu si můžete zatančit a zazpívat s dechovou hudbou Palavanka a s cimbálovou muzikou Lašár.

 

Festival Dechovka pod Pálavou 2014

 plakat2014

Festival Dechovka pod Pálavou 2013

 plakat2013

Festival Dechovka pod Pálavou 2011

plakat2011

Starovičky – DH Palavanka ze Staroviček za podpory obce Starovičky pořádá v sobotu 30. července od 18 hodin nultý ročník festivalu dechových hudeb. Krom pořádající Palavanky se Vám představí Legrúti z Velkých Bílovic, Šohajka z Dolních Bojanovic, Stříbrňanka z Kunovic a mládežnická dechovka Barborka z Mutěnic. Přichystána je videoprojekce a částečně kryté hlediště. Po skončení festivalu bude pokračovat taneční zábava s DH Palavankou. Při extrémně špatném počasí se festival uskuteční v sále kulturního domu.